Hakkımızda

ZENON PANEL

İtimat Mühendislik Zenon Panel Yapı Teknolojileri tarafından 1996 yılından itibaren üretilmekte olan Zenon Panel Türkiye'nin bir çok bölgesinde tercih edilen patentli bir yapı malzemesidir.

Genel olarak tek katlı yapılar ile yüksek katlı binalarda çatı ve dış cephe duvarı olarak kullanılan Zenon Panel her geçen gün daha fazla tercih edilen bir ürün haline gelmiştir. Ulusal Teknik Onay belgesi ve TSE gibi sertifikalarının tamamlanması tanıtım faaliyetlerinin artırılması ve gelişen bayi ağı ile tüm ülkede yaygınlığını artırmaktadır.

Bu güne kadar binlerce projede 2.000.000 m2 ye yaklaşan metrajda tercih edilen Zenon Panel geleceğin alternatif yapı malzemeleri arasında şimdiden yerini almıştır. Mesleğinde tecrübeli personel ve mühendisler ile hizmet vermekte olan Zenon Panel yurt genelinde yaygın bayi ağı ile üretimden montaja kalite prensibiyle çalışmaktadır.

Zenon Panel gelişmiş teknolojisi ile yapı sektörü için bir çok yenilik sunmakta ve klasik uygulamalara farklı çözümler getirmektedir.

Firmamız İstanbul Ticaret Odası ve TUMSIAD üyesidir.